PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 1 W GÓRZE ROK SZKOLNY 2017/2018

Przedszkole Publiczne nr 1 im. M. Konopnickiej w Górze
  MISJA I WIZJA NASZEGO PRZEDSZKOLA

Wizja naszego przedszkola

Każde dziecko jest dla nas ważne i niepowtarzalne

·        Stwarzamy dzieciom sprzyjające warunki przygotowujące je do podjęcia nauki w szkole.

·        Wychowujemy i ukierunkowujemy rozwój dzieci z uwzględnieniem ich indywidualnych
potrzeb i  poszanowaniu ich praw.

·        Rozwijamy aktywność, dociekliwość, kreatywność i ambicję dziecka.

·        Rodzice są naszymi partnerami w wychowaniu dzieci.  Współpracujemy, wychodzimy
naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rodziców.

Misja naszego  przedszkola

·        Przedszkole jest miejscem otwartym na dzieci i ich indywidualny rozwój, potrzeby rodziców i środowiska.

·        Przedszkole jest miejscem przyjaznym i bezpiecznym w szerokim słowa znaczeniu.

·        Dbamy o zdrowie dzieci, higienę i estetykę otoczenia.

·        Staramy się aby interakcje pomiędzy dziećmi i dorosłymi a także wśród dzieci były zawsze pozytywne.

·        Integrujemy dzieci młodsze ze starszymi, niepełnosprawne ze zdrowymi we wspólnych zabawach i podczas różnorodnych imprez środowiskowych, rodzinnych.

·        Stosujemy metody rozwijające kreatywność dziecka; w sferze motoryki małej i dużej,
muzycznej i plastycznej, językowej, matematycznej i emocjonalno-społecznej.

·        Zapoznajemy dzieci z bliższym i dalszym światem przyrody i techniki.

·        Kształtujemy postawę patriotyczną wśród dzieci i świadomość własnej tożsamości

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
DZIĘKUJĘ ZA WIZYTĘ NA TEJ STRONIE,